Events

Harmonijas kompass

etnosports 1.06
Category
Festival
Date
2024-06-01 10:00
Venue
Bauskā, Latvia - Bowsk, Bauskas novads
LV-3901, Łotwa
Rank of event.
Local
Continent
Europe

 Latvijas Etnosporta asociācija, BIB Neparastie CilvēkiBauskas Prātnieks un Baskas kopiennas centrs “PASTA 5" organizēs GARA un MIESAS svētku akciju “Harmonijas kompass”, aicinot ikvienu gūt asas izjūtas un iemācīties atbrīvoties no ikdienas stresa, kā arī stiprināt savu radošo garu un miesu lieliem dzīves sasniegumiem.
 “Harmonijas kompass” Saules dārzā (Plūdoņa iela 21) palīdzēs maziem, lieliem un īpašiem atrast savām interesēm un ziņkārībai tīkamas nodarbes. Katrs varēs pārbaudīt spēku etnosporta aktivitātēs, uzraut kādu jestru danci, iejusties tumsas pasaulē uzspēlējot “aklo dambreti”, iepazīties ar viduslaiku azartspēlēm un remdēt radošo izsalkumu meistaru paspārnē.
Tāpat gaidāmi dažādi pārsteigumi, ko nodrošinās organizatoru igauņu draugi no “Eesti Kiiking Liit” un Sensomotorās komunikācijas sistēmas "MoComm" autors Tarass Ivaščenko. 
 Akcijas laikā notiks arī novada sacensības vairākos nūjas vilkšanas veidos, kā arī ERASMUS+ projektā tapušās rokas grāmatas “Es redzu sportu” latviešu versijas prezentācija. Grāmatā apkopoti Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Turcijas etnosporta veidi, aprakstīti to noteikumi un treniņu process. 

 
 

List of Dates (Page event details)

  • 2024-06-01 10:00